Nowy RĘKAWICE ROBOCZE SKÓRZANE... Możliwy wybór

Indeks: RTOP-EX KAT. 2

Marka: ART.MAS

RĘKAWICE ROBOCZE SKÓRZANE RTOP-EX KAT. 2

Rękawice ochronne wykonane z wysokiej jakości bardzo delikatnej miękkiej skóry licowej koziej w naturalnym kolorze. Zapewniające doskonałą zręczność.

Cena 5,79 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni
Nowy Trzewiki robocze ARTMAS... Możliwy wybór

Indeks: Buty BTNRED

Marka: ART.MAS

Trzewiki robocze ARTMAS BTNRED S3 SRC

Trzewik ochronny o atrakcyjnym nowoczesnym wzornictwie, wykonany ze skóry nubukowej o grubości 1,8-2,0 mm, wyposażony w podnosek stalowy - wytrzymały na uderzenia z energią do 200 J oraz zgniecenia do 15 kN oraz wkładkę stalową w podeszwie zabezpieczającą stopę przed przekłuciem - odporna na przebicie z siłą do 1100 N.

Cena 132,90 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami
Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki ART.MAS

Wybierając odzież ochronną, obuwie robocze czy też środki ochrony osobistej, należy postawić na ich jakość, gdyż gwarantuje ona odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Dlatego przy kupnie trzeba sprawdzać certyfikaty danych wyrobów, ale też wybierać artykuły wyprodukowane przez renomowanych producentów.

Podstawowym zadaniem odzieży roboczej i ochronnej - w skład której wchodzą m.in. różnego rodzaju spodnie oraz kurtki BHP - jak również obuwa roboczego i rękawic roboczych, jest zapewnienie pracownikowi osłony przed szkodliwymi warunkami w miejscu pracy, takimi jak: wysokie bądź niskie temperatury, wyładowania elektrostatyczne, iskry, płomienie, substancje chemiczne i biologiczne, smary oraz oleje i wiele innych. Odzież ta, obuwie oraz środki ochrony osobistej powinny też być wygodne i ergonomiczne. Muszą spełniać wszelkie wymogi BHP, potwierdzone certyfikatami. Aby nabyć właśnie takie produkty, warto stawiać na artykuły renomowanego producenta, takiego jak Art.Mas.

Art.Mas – polski producent odzieży ochronnej i roboczej

Firma Art.Mas jest renomowanym polskim producentem odzieży ochronnej, na czele z rękawicami, oraz środków ochrony osobistej. Jej wyroby łączą odpowiednio wysoką jakość, gwarantującą wygodę oraz bezpieczeństwo, z konkurencyjną, przyjazną dla klientów ceną. Oprócz produkcji, marka zajmuje się również importem szerokiego asortymentu artykułów z branży BHP z krajów azjatyckich.

Art.Mas BHP – profesjonalna i komfortowa odzież dla pracowników

Oferta Art.Mas jest bardzo szeroka. W jej skład wchodzą:

1) rękawice ochronne na bazie: PU, PCV, nitrylu, lateksu, gumy, dwoin bydlęcych i świńskich, drelichów i dzianin, skór licowych;

2) różnego rodzaju ubrania ochronne z wysokiej jakości tkanin bawełniano-poliestrowych, o różnych gramaturach i kolorach, np. koszule, T-shirty, czapki, kombinezony jednorazowe, odzież przeciwdeszczowa, itd.;

3) obuwie robocze gumowe i skórzane ArtMas;

4) kaski i środki ochrony słuchu;

5) środki ochrony wzroku;

6) skórzane środki ochrony dla spawaczy.

Wszystkie wyroby Art.Mas odznaczają się wysoką jakością, dzięki zastosowaniu bardzo dobrych, trwałych materiałów, odpornych na uszkodzenia i zużycie. Są one wygodne oraz ergonomiczne, zaprojektowane w pełen profesjonalizmu sposób. Chronią ciało pracownika przed wszelkimi potencjalnie niebezpiecznymi czynniki, podnosząc przy tym komfort pracy.

Spodnie robocze Art.Mas – specjalistyczne szycie i wysoka estetyka wykonania

Spodnie robocze marki Art.Mas uszyte są w specjalistyczny sposób, gwarantujący odporność i wytrzymałość. Sprawdzają się one w bardzo trudnych warunkach, nie pękają łatwo, ani nie rozchodzą się w szwach. Są też ogromnie wygodne i zapewniające znaczną swobodę ruchów. Można je z łatwością dopasować do każdej sylwetki. Cechują się również wysokim poziomem estetyki wykonania, zarówno, jeśli chodzi o stylistykę, jak i walory jakościowe zastosowanych materiałów. Dzięki temu wszystkiemu praca w spodniach roboczych Art.Mas jest bezpieczna, wygodna oraz przyjemna.

Art.Mas: rękawice, spodnie i artykuły ochronne najwyższej jakości

Artykuły Art.Mas - rękawice, spodnie, środki ochrony osobistej i wszelkie inne - wykonane są z najwyższej jakości, trwałych materiałów, z pomocą technik udoskonalanych na przestrzeni lat. Gwarantują one bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, co potwierdza certyfikat CE CAT 2. Używanie ich w miejscu pracy to spełnienie wymogów BHP i zapewnienie ciału osłony przed wszelkimi czynnikami potencjalnie niebezpiecznymi dla zdrowia i życia.

Szeroki wybór produktów Art.Mas znaleźć można w ofercie hurtowni BHP Dawpol.

Art.Mas: buty robocze spełniające najwyższe standardy

Bez ochrony stóp i nóg nie ma mowy o bezpiecznej pracy. Art.Mas zapewnia obuwie robocze różnego typu, gwarantujące doskonałą osłonę stóp przed wszelkimi groźnymi czynnikami, jakie można napotkać w licznych środowiskach pracy. Buty są wygodne, dzięki czemu można w nich pracować przez wiele godzin, chronią też stopy przed obrażeniami mechanicznymi, chemicznymi, termicznymi i innymi. Spełniają wszelkie normy BHP, wykonano je według najwyższych standardów.

Aktywne filtry

Nowy RĘKAWICE ROBOCZE SKÓRZANE... Możliwy wybór

Indeks: RTOPERYMESH

RĘKAWICE ROBOCZE SKÓRZANE RTOPERYMESH

Rękawice ochronne RtoperYMesh wykonane z wysokiej jakości, bardzo delikatnej, miękkiej skóry licowej koziej w naturalnym kolorze. Zapewniające doskonałą zręczność.

Cena 4,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni
Nowy Rękawice robocze RTOP-ER... Możliwy wybór

Indeks: RTOP-ER FLUO

Rękawice robocze RTOP-ER FLUO KAT.1

Rękawice wykonane z wysokiej jakości bardzo delikatnej miękkiej skóry licowej koziej w kolorze naturalnymi. Zapewniające doskonałą zręczność.

Cena 5,52 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni
Nowy RĘKAWICE ROBOCZE SKÓRZANE... Możliwy wybór

Indeks: RTOP-EX KAT. 2

RĘKAWICE ROBOCZE SKÓRZANE RTOP-EX KAT. 2

Rękawice ochronne wykonane z wysokiej jakości bardzo delikatnej miękkiej skóry licowej koziej w naturalnym kolorze. Zapewniające doskonałą zręczność.

Cena 5,79 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni
Nowy RĘKAWICE ROBOCZE RBI+ Możliwy wybór

Indeks: RBI+

RĘKAWICE ROBOCZE RBI+

Rękawice ochronne z dzianiny bawełnianej, bezszwowe, białe.

Cena 2,08 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Nowy Rękawice robocze R.ECO Możliwy wybór

Indeks: R.ECO

Rękawice robocze R.ECO

Rękawice ochronne wykonane z bardzo wytrzymałej i gęstej dzianiny bawełnianej w kolorze szarym, powlekane lateksem w kolorze czarnym.

Cena 1,64 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni
Nowy RĘKAWICE ROBOCZE LATEKSOWE... Możliwy wybór

Indeks: RWNYL B+R KAT.2

RĘKAWICE ROBOCZE LATEKSOWE RWNYL B+R KAT.2

Rękawice ochronne, wykonane z dzianiny poliestrowej w kolorze czerwonym, powlekane lateksem w kolorze czarnym, bezszwowe, zakończone ściągaczem. Powłoka lateksowa szorstkowana.

Cena 1,49 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni
Nowy RĘKAWICE ROBOCZE RWNYL 2 BI... Możliwy wybór

Indeks: RWNYL 2 BI FOAM

RĘKAWICE ROBOCZE RWNYL 2 BI FOAM

Rękawice robocze, dziane, z poliestru, dwuwarstwowo powlekane, w całości gładkim lateksem w kolorze niebieskim, cześć chwytna dodatkowo powlekana granatowym, spienionym, szorstkowanym lateksem.

Cena 4,08 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni
Nowy RĘKAWICE ROBOCZE RWNYLBI FOAM Możliwy wybór

Indeks: RWNYLBI FOAM

RĘKAWICE ROBOCZE RWNYLBI FOAM

Rękawice ochronne, wykonane z dzianiny poliestrowej w kolorze szarym, powlekane spienionym lateksem w kolorze niebieskiem, bezszwowe, zakończone ściągaczem. Końcówki palców dodatkowo oblane spienionym, szorstkowanym lateksem w kolorze czarnym.

Cena 2,90 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni
Nowy Rękawice robocze BRUKARSKIE... Możliwy wybór

Indeks: RGSP KAT.2

Rękawice robocze BRUKARSKIE RGSP KAT.2

Rękawice ochronne z dzianiny bawełnianej w kolorze białym, w części chwytnej powlekane podwójną warstą wulkanizowanej gumy w kolorze pomarańczowym, zakończone ściągaczem.

Cena 2,79 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni
Nowy Rękawice robocze RNYPU... Możliwy wybór

Indeks: RNYPU BLACK (12) KAT.2

Rękawice robocze RNYPU BLACK KAT.2

Rękawice ochronne z dzianiny poliestrowej w kolorze czarnym, w części chwytnej powlekane poliuretanem w kolorze czarnym.

Cena 1,63 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni
Nowy Kurtka robocza CLASSIC Możliwy wybór

Indeks: Classic kurtka

Kurtka robocza CLASSIC

Kolor: grafitowy z czarnymi i pomarańczowymi wstawkami, Gramatura: 270 +/-10 gram/m2

Cena 55,35 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Nowy Spodnie robocze do pasa... Możliwy wybór

Indeks: Classic Spodnie do pasa

Spodnie robocze do pasa CLASSIC

Grupa: ubrania robocze Kolor: Grafitowy z czarnymi i pomarańczowymi wstawkami,

Cena 53,09 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Nowy Kurtka robocza PROFESSIONAL... Możliwy wybór

Indeks: Professional Grey kurtka

Kurtka robocza PROFESSIONAL GREY

Bluza typu ''szwedzkiego'' professional o wyjątkowo atrakcyjnym wzornictwie i doskonałej funkcjonalności. Wykonana z bardzo wytrzymałej specjalistycznej tkaniny 65% poliestru i 35% bawełny o bardzo wysokiej gramaturze 320+/-10gram/1m2 oraz mocnym zwartym splocie.

Cena 67,12 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Nowy KURTKA ROBOCZA CLASSIC WHITE Możliwy wybór

Indeks: Classic White kurtka

KURTKA ROBOCZA CLASSIC WHITE

Kurtka ochronna CLASSIC White o wyjątkowo atrakcyjnym wzornictwie i doskonałej funkcjonalności. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny canvas o składzie 80% poliestru i 20% bawełny o gramaturze 270 +/-10 g/m2 oraz tkaniny poliester Oxford 600D o mocnym i zwartym splocie.

Cena 49,57 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Nowy SPODNIE ROBOCZE DO PASA... Możliwy wybór

Indeks: Classic white spodnie do pasa

SPODNIE ROBOCZE DO PASA Classic White

Spodnie ochronne CLASSIC White, do pasa, o wyjątkowo atrakcyjnym wzornictwie i doskonałej funkcjonalności. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny canvas o składzie 80% poliestru i 20% bawełny o gramaturze 270 +/-10 g/m2 oraz tkaniny poliester Oxford 600D o mocnym i zwartym splocie.

Cena 60,97 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
-10% Nowy -10% SPODENKI ROBOCZE CLASSIC WHITE Możliwy wybór

Indeks: CLASSIC white spodenki krótkie

SPODENKI ROBOCZE CLASSIC WHITE

Spodenki ochronne, krótkie, do kolan CLASSIC White – atrakcyjne wzornictwo i doskonała funkcjonalność. Wykonane z bardzo wytrzymałej specjalistycznej tkaniny CANVAS (65% poliestru i 35% bawełny) o bardzo wysokiej gramaturze 270 +/-10 gram/m2 oraz tkaniny poliester Oxford 600D o mocnym i zwartym splocie.

Cena 39,91 zł Cena podstawowa 44,34 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Nowy KURTKA ROBOCZE PROCOTTON GREY Możliwy wybór

Indeks: ProCotton Grey kurtka

KURTKA ROBOCZE PROCOTTON GREY

Kurtka ProCOTTON – atrakcyjne wzornictwo, doskonała funkcjonalność i duży komfort użytkowania. Wykonana z wysokiej jakości wytrzymałej tkaniny - 100 % bawełna o gramaturze 280+/-10 g/m2 w kolorze grafitowym z szarymi wstawkami.

Cena 75,55 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Nowy Spodnie robocze ogrodniczki... Możliwy wybór

Indeks: ProCotton Grey ogrodniczki

Spodnie robocze ogrodniczki procotton grey

Spodnie ogrodniczki – atrakcyjne wzornictwo, doskonała funkcjonalność i duży komfort użytkowania. Wykonane z wysokiej jakości wytrzymałej tkaniny - 100 % bawełna o gramaturze 280+/-10 g/m2 w kolorze grafitowym z szarymi wstawkami.

Cena 73,11 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Nowy Spodnie robocze... Możliwy wybór

Indeks: Professional Grey ogrodniczki

Spodnie robocze professional grey

Spodnie ogrodniczki professional o wyjątkowo atrakcyjnym wzornictwie i doskonałej funkcjonalności. Wykonana z bardzo wytrzymałej specjalistycznej tkaniny 65% poliestru i 35% bawełny o bardzo wysokiej gramaturze 320+/-10 gram/1m2 oraz mocnym zwartym splocie.

Cena 71,52 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Nowy SPODNIE ROBOCZE PROCOTTON GREY Możliwy wybór

Indeks: ProCotton Grey spodnie do pasa

SPODNIE ROBOCZE PROCOTTON GREY

Spodnie do pasa – atrakcyjne wzornictwo, doskonała funkcjonalność i duży komfort użytkowania.Wykonane z wysokiej jakości wytrzymałej tkaniny - 100 % bawełna o gramaturze 280+/-10 g/m2 w kolorze grafitowym z szarymi wstawkami.

Cena 63,21 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Nowy KURTKA ROBOCZA EUROCLASSIC Możliwy wybór

Indeks: EuroClassic kurtka

KURTKA ROBOCZA EUROCLASSIC

Kurtka ochronna EUROCLASSIC o wyjątkowo atrakcyjnym wzornictwie i doskonałej funkcjonalności.Wykonana z bardzo wytrzymałej tkaniny o składzie 65% poliestru i 35% bawełny o gramaturze 270 +/-10 g/m2 oraz mocnym zwartym splocie. ✅ Profesjonalne szycie i estetyka wykonania✅ Rękawy zakończone ściągaczem✅ Zapinana z przodu na suwak kryty klapą z rzepami✅...

Cena 66,68 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Nowy Spodnie robocze ogrodniczki... Możliwy wybór

Indeks: EuroClassic ogrodniczki

Spodnie robocze ogrodniczki EUROCLASSIC

Spodnie ochronne EUROCLASSIC, typu ogrodniczki o wyjątkowo atrakcyjnym wzornictwie i doskonałej funkcjonalności. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny o składzie 65% poliestru i 35% bawełny o gramaturze 270 +/-10 g/m2 oraz mocnym zwartym splocie.

Cena 71,14 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Nowy Spodnie robocze do pasa... Możliwy wybór

Indeks: EuroClassic spodnie do pasa

Spodnie robocze do pasa EUROCLASSIC

Spodnie ochronne EUROCLASSIC, do pasa, o wyjątkowo atrakcyjnym wzornictwie i doskonałej funkcjonalności. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny o składzie 65% poliestru i 35% bawełny o gramaturze 270 +/-10 g/m2 oraz mocnym zwartym splocie.

Cena 60,22 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami
-10% Nowy -10% Spodenki robocze krótkie... Możliwy wybór

Indeks: Euroclassic spodenki krótkie

Spodenki robocze krótkie EUROCLASSIC SHORT

Spodenki ochronne, krótkie EUROCLASSIC– atrakcyjne wzornictwo i doskonała funkcjonalność. Wykonane z bardzo wytrzymałej specjalistycznej tkaniny CANVAS (65% poliestru i 35% bawełny) o bardzo wysokiej gramaturze 270 +/-10 gram/m2 oraz mocnym zwartym splocie.

Cena 48,76 zł Cena podstawowa 54,18 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni