Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Kurtki trudnopalne zimowe

Kurtki trudnopalne zimowe

Aktywne filtry

Kurtki zimowe trudnopalne – ochrona przed ogniem i mrozem

Kurtki ocieplane trudnopalne to element odzieży BHP o bardzo szerokim zastosowaniu - zarówno w branży przemysłowej, produkcyjnej, jak i w przypadku pracowników służb porządkowych, czy straży pożarnej. Wiele procesów i zadań musi być zrealizowana na świeżym powietrzu bez względu na panującą aurę. Siarczysty mróz? Śnieg? Wyjątkowo zimna jesień? W takich przypadkach to pracodawca musi zapewnić swojemu pracownikowi odpowiednią odzież roboczą, która nie tylko zapewni komfort pracy, ale także bezpieczeństwo.

Kurtka robocza trudnopalna ocieplana to świetne rozwiązanie dla wszystkich pracowników, którzy na co dzień mają do czynienia ogniem, materiałami łatwopalnymi czy iskrami, a swoje obowiązki wykonują na świeżym powietrzu. Ochrona przed ogniem i mrozem, którą zapewnia kurtka zimowa trudnopalna, zostanie doceniona przez hutników, spawalników i pracowników straży pożarnej, którzy każdego dnia zmagają się z ekstremalnymi i szkodliwymi warunkami pracy i są narażeni na poważne oparzenia ciała.

Kurtki robocze trudnopalne – ocieplane materiały, znakomita izolacja termiczna

Kurtka spawalnicza ocieplana jest wykonana z najwyższej jakości materiałów - bawełny, poliestru, włókna węglowego, laminatu dwuwarstwowego PTFR, a dodatkowo jest wykończona materiałem fluorowęglowym. Taka kombinacja zapewnia maksymalny efekt ochrony przed ogniem i zimnem. Produkty robocze z tej kategorii cechują się także wysoką wodoodpornością, co w praktyce pozwala przez wiele godzin pracować w bardzo niekorzystnych warunkach bez najmniejszego uszczerbku na zdrowiu.

Kurtki robocze trudnopalne to powszechnie stosowana odzież w pracach spawalniczych. W przeszłości jednak zdarzało się, że tego typu kurtki nie były dostosowane do panującej na zewnątrz aury. Dlatego też zadbano o rozszerzenie oferty ubrań BHP, włączając również modele ocieplane, które dzięki dodatkowej warstwie izolacyjnej świetnie chronią przed zimnem. Kurtka robocza trudnopalna na zimę do świetna propozycja dla wszystkich pracowników, którzy podczas realizacji swoich obowiązków muszą borykać się z niskimi temperaturami.

Takie zimowe warianty kurtek roboczych świetnie odprowadzają wilgoć z ciała, gwarantując pracownikowi wygodę, suchość i chłód, który nawet w zimowych warunkach, podczas prac spawalniczych lub czynności związanych z ogniem i iskrami jest niezbędny. Odpowiednia konfiguracja materiałów zastosowanych w kurtkach zimowych zapewnia skuteczne odprowadzanie wilgoci.

Kurtki spawalnicze ocieplane – must-have dla pracujących w ekstremalnych warunkach

Spawalnicze kurtki ocieplane oferowane w sklepie to produkty wysokiej jakości, wyprodukowane przez uznanych na rynku producentów specjalizujących się w tworzeniu optymalnych rozwiązań z zakresu odzieży BHP. Kurtki zimowe występują w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, co zapewnia precyzyjne dopasowanie do sylwetki pracownika.

Warto wspomnieć także o funkcjonalności rozwiązania. Kurtki ochronne trudnopalne ocieplane są wyposażone w praktyczne, obszerne kieszenie, w których schowamy wszystkie przedmioty niezbędne do wykonania naszej pracy.

Często zadawane pytania

Co odróżnia kurtki zimowe trudnopalne od zwykłej odzieży zimowej?

Kurtki zimowe trudnopalne, dostępne w sklepie DawpolBHP, to ochrona na dwa fronty - przeciwko mrozowi i ogniu. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak bawełna, poliester, włókno węglowe czy laminat dwuwarstwowy PTFR, co gwarantuje bezpieczeństwo pracy nawet w ekstremalnych warunkach. Taka kurtka to must-have dla hutników, spawaczy czy strażaków.

Czy kurtki robocze trudnopalne są odpowiednie do pracy na zewnątrz w zimie?

Nasza kurtka robocza trudnopalna ocieplana to idealne rozwiązanie dla pracowników pracujących na zewnątrz w zimie. Dzięki dodatkowej warstwie izolacyjnej świetnie chroni przed zimnem, a jednocześnie jest wodoodporna. Pamiętaj, że Twoja ochrona jest naszym priorytetem.

Jakie są korzyści z zakupu kurtki spawalniczej ocieplanej w sklepie DawpolBHP?

Kurtki spawalnicze ocieplane z naszego sklepu to nie tylko ochrona przed ogniem i zimnem, ale też funkcjonalność i komfort użytkowania. Są wyposażone w praktyczne kieszenie, które pomieszczą niezbędne przedmioty do pracy. Wszystkie modele są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, gwarantując precyzyjne dopasowanie do sylwetki pracownika. Zapewniamy tylko najwyższą jakość od uznanych producentów odzieży BHP.

Kurtki trudnopalne zimowe

Kurtki trudnopalne zimowe