Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 5,00 zł

Norma

Norma

Powleczenie

Powleczenie

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Rękawice poliuretan

Rękawice poliuretan

Aktywne filtry

Indeks: RNYPU BLACK (12) KAT.2

Rękawice robocze RNYPU BLACK KAT.2

Rękawice ochronne z dzianiny poliestrowej w kolorze czarnym, w części chwytnej powlekane poliuretanem w kolorze czarnym.

Cena 1,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 2 dni

Rękawice poliuretan - dla maksymalnej ochrony rąk i dłoni przy pracy fizycznej i manualnej

Rękawice powlekane poliuretanem to produkt z kategorii odzieży roboczej, który cieszy się dużą popularnością wśród wszystkich osób, które ze względu na swoje hobby lub specyfikę pracy zawodowej muszą wykonywać precyzyjną pracę fizyczną, lub manualną.

Dzięki zastosowaniu poliuretanu rękawice są znacznie bardziej wytrzymałe niż tradycyjne rękawice robocze i oferują doskonałą jakość chwytu, a przede wszystkim precyzję, która stanowi fundamentalny czynnik w wielu zadaniach. Rękawice wykonane z tego materiału gwarantują większą żywotność, głównie ze względu na ochronę przed przetarciami. Warto wspomnieć także o ochronie przed wilgocią, promieniami UV, a także przed substancjami chemicznymi.

Czy dłonie pracowników są w stałym kontakcie z nieprzyjemnymi materiałami, które zwiększają ryzyko otarć, niszcząc przy tym rękawice robocze? Wszędzie, gdzie powstaje takie ryzyko, warto zainwestować w specjalistyczne rękawice poliuretanowe.

Rękawice poliuretanowe – popularny wybór dla branż wymagających wyjątkowej precyzji i czułości

W jaki sposób zapewnić sobie odpowiednią precyzję pracy w rękawicach, nie rezygnując przy okazji z wytrzymałości gumowych rękawic roboczych? Odpowiedzią na to są właśnie rękawice poliuretanowe. Zgodnie z charakterystyką, poliuretan jest kilkukrotnie bardziej wytrzymały, niż tradycyjny materiał wykorzystywany w produkcji rękawic roboczych.

Na plus należy zaliczyć takie cechy, jak duża przyczepność, co sprzyja wykonywaniu nieco bardziej precyzyjnych zadań. Prace monterskie, delikatne prace stolarskie, a nawet prace wykończeniowe - tam wszędzie warto wykorzystać wytrzymałe rękawice robocze poliuretanowe, które są w ofercie naszego sklepu.

Rękawice ochronne powlekane poliuretanem są także wygodne w noszeniu i posiadają ściągacz, który ułatwia wkładanie i ściąganie rękawiczek.

Rękawice ochronne powlekane poliuretanem – najwyższa wytrzymałość i komfort pracy w wymagających warunkach

Rękawice poliuretanowe BHP to rozwiązanie uniwersalne, które sprawdzą się w wielu branżach - między innymi magazynowej, transportowej, produkcyjnej, czy przemysłowej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by tego typu rękawice wykorzystać także w swoich przydomowych pracach, czy to w warsztacie, czy w ogrodzie, gdzie z pewnością docenimy ich wytrzymałość.

Bezpieczeństwo rąk i duża elastyczność to najważniejsze zalety wykorzystania rękawic z poliuretanu. I nie są to cechy utrzymywane jedynie w warunkach suchych, ale także w środowisku wilgotnym, co w jeszcze większym stopniu zwiększa ich przydatność w każdych warunkach.

Przepisy BHP definiują wymogi związane z zapewnieniem pracownikowi odpowiedniej odzieży ochronnej. W przeszłości firmy, spełniając je, zwracały uwagę przede wszystkim na minimalizowanie kosztów takiej inwestycji. Dzisiaj jednak to bezpieczeństwo i komfort pracowników stanowi priorytet, a dostępne w ofercie rękawice robocze poliuretanowe stanowią odpowiedź na rosnące wymagania.

Odporność na ścieranie, wilgoć, niebezpieczne substancje i nadzwyczajna żywotność? To cechy rękawic poliuretanowych, które gwarantują zwiększenie efektywności pracy we wszystkich pracach, które są niebezpieczne i wymagają należytej precyzji ze strony pracownika. Dostępne w sklepie Dawpol BHP modele rękawic spełniają restrykcyjne normy EN 308 i są dostępne w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych.

Często zadawane pytania

Czy rękawice poliuretanowe są odpowiednie dla osób z alergią na lateks?

Tak, rękawice poliuretanowe są doskonałym wyborem dla osób z alergią na lateks. Wykonane z poliuretanu, który jest syntetycznym materiałem, nie powodują reakcji alergicznych, co czyni je bezpiecznym wyborem dla osób z wrażliwą skórą.

Gdzie mogę kupić rękawice poliuretanowe BHP?

Rękawice poliuretanowe BHP są dostępne w sklepie DawpolBHP. Oferujemy różne modele, które spełniają restrykcyjne normy EN 308. Nasze rękawice są dostępne w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, aby sprostać różnym potrzebom naszych klientów.

Czy rękawice ochronne powlekane poliuretanem są odporne na wilgoć?

Tak, rękawice ochronne powlekane poliuretanem są odporne na wilgoć. Poliuretan jest materiałem, który dobrze radzi sobie w środowisku wilgotnym, co zwiększa ich przydatność w różnych warunkach. Dzięki temu są one idealnym wyborem dla pracowników w różnych branżach, gdzie występuje ryzyko kontaktu z wilgocią.

Rękawice poliuretan

Rękawice poliuretan