Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 7,00 zł

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Kamizelki odblaskowe

Kamizelki odblaskowe

Aktywne filtry

Kamizelki odblaskowe to element odzieży roboczej, który sprawdza się głównie w przypadku prac wykonywanych po zapadnięciu zmroku. Zapewniają one bowiem należytą widoczność, co jest istotne nie tylko w zakładach pracy, ale również na drogach.

Kamizelki odblaskowe – szeroki wybór asortymentu w hurtowni Dawpol

Kamizelki odblaskowe to odzież ochronna, która wykorzystywana jest w wielu różnych branżach, a noszą je nie tylko pracownicy budowlani, ale również osoby zatrudnione w zakładach produkcyjnych, czy pracownicy drogowi. Co więcej, wpływają one również na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów po zmroku, co sprawia, że kupują je nie tylko firmy, ale również osoby prywatne. Potwierdzeniem może być popularność wyszukiwania w Internecie hasła: kamizelka odblaskowa gdzie kupić. Zadając sobie to pytanie warto zwrócić zatem uwagę na ofertę naszej hurtowni, ponieważ znajduje się w niej szeroki wybór kamizelek odblaskowych. Jest to odzież ostrzegawcza dostępna w różnych kolorach i rozmiarach, a dużym zainteresowaniem cieszą się także kamizelki odblaskowe dla dzieci.

Tanie kamizelki odblaskowe BHP – lekkie, wytrzymałe i oddychające

Kamizelka odblaskowa BHP to element odzieży roboczej, którego zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, którzy wykonują obowiązki zawodowe na zewnątrz po zapadnięciu zmroku. Dzięki niej pracownik może mieć bowiem pewność, że jest widoczny dla swoich współpracowników, którzy poruszają się pojazdami (np. wózkami widłowymi), czy obsługują specjalistyczne maszyny. Bardzo ważne jest zatem to, by była ona lekka i wygodna w noszeniu, co sprawia, że warto zwrócić uwagę odpowiednie dopasowanie rozmiaru, czy fasonu. W sprzedaży dostępne są bowiem zarówno kamizelki zapinane na rzepy, jak i te, które przypominają wyglądem koszulki. W obu przypadkach istotne jest to, by tego typu odzież robocza była wytrzymała i oddychająca, ponieważ kamizelka odblaskowa jest z reguły noszona codziennie. W przypadku wielu zawodów kamizelki odblaskowe noszone są również latem w związku z czym muszą zapewniać odpowiedni komfort termiczny i zapobiegać przegrzaniu organizmu. Polecana jest zatem odzież renomowanych producentów takich, jak np. Portwest. Kamizelki odblaskowe tej firmy są zgodne z normą EN471, która dotyczy przygotowania pasów odblaskowych.

Bezpieczeństwo na drodze - kamizelki odblaskowe samochodowe dla drogowców

Mimo iż w Polsce nie ma obowiązku posiadania kamizelki odblaskowej w samochodzie, to warto wiedzieć, że należy założyć ją wysiadając z pojazdu poza terenem zabudowanym po zmroku (np. przy zmianie koła). Wynika to z faktu, że kamizelka odblaskowa samochodowa zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo osób znajdujących się na drogach po zmroku. Warto zatem dobrowolnie ją zakupić, ponieważ można w ten sposób zwiększyć swoją widoczność w nieprzewidzianych sytuacjach, co jest istotne również dla innych uczestników ruchu. Kamizelki odblaskowe powinni zatem posiadać nie tylko kierowcy samochodów osobowych, ale również osoby wykonujące pracę na drogach. Przykładem mogą być służby drogowe, osoby świadczące usługi pomocy drogowej, czy drogowcy wykonujący naprawy dróg.

Kamizelki odblaskowe to wbrew pozorom bardzo ważny element odzieży roboczej, który zapewnia bezpieczeństwo pracownikom wykonującym czynności po zmroku. Posiadać powinni je również piesi i rowerzyści uczestniczący w ruchu po zapadnięciu zmroku, ponieważ elementy odblaskowe zapewniają im odpowiednią widoczność. Co więcej, przydatne mogą być także dla kierowców, których nieprzewidziana sytuacja zmusiła do wyjścia z pojazdu poza terenem zabudowanym po zmroku.

Często zadawane pytania

Dlaczego warto wybrać kamizelki odblaskowe z oferty DawpolBHP?

Kamizelki odblaskowe są niezastąpione, gdy pracujesz po zmroku. Zapewniają nie tylko bezpieczeństwo w miejscu pracy, ale także na drogach. W naszej hurtowni znajdziesz bogaty wybór kamizelek odblaskowych, które są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Co więcej, oferujemy także kamizelki odblaskowe samochodowe dla drogowców, które zapewnią Ci widoczność nawet w trudnych warunkach.

Gdzie można kupić tanie kamizelki odblaskowe BHP?

Jeśli szukasz tanich kamizelek odblaskowych BHP, to DawpolBHP jest miejscem, które warto odwiedzić. Oferujemy lekkie, wytrzymałe i oddychające kamizelki odblaskowe, które spełniają najwyższe standardy jakości. Nasze kamizelki są dostępne w atrakcyjnych cenach, bez kompromisów w kwestii bezpieczeństwa i wygody.

Jakie są cechy dobrych kamizelek odblaskowych?

Kamizelki odblaskowe cechują się kilkoma istotnymi cechami, które wpływają na ich jakość i funkcjonalność. Przede wszystkim, dobre kamizelki odblaskowe powinny być wykonane z lekkich, trwałych i oddychających materiałów. Dzięki temu zapewniają one wygodę noszenia nawet przez długi czas. Istotne jest także odpowiednie dopasowanie kamizelki do sylwetki, aby zapewnić swobodę ruchów i komfort pracy.

Kamizelki odblaskowe

Kamizelki odblaskowe