Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 0,52 kg

Cena

Cena

  • 98,00 zł - 385,00 zł

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Kombinezony robocze

Kombinezony robocze

Aktywne filtry

Kombinezony robocze to odzież ochronna, która chroni możliwie największą powierzchnię ciała pracownika, co jest wymagane w wielu różnych branżach. Tego typu strój roboczy musi być zatem nie tylko wygodny w noszeniu, ale również funkcjonalny, za co odpowiada między innymi ilość kieszeni.

Kombinezony robocze - specjalistyczny strój do pracy

Kombinezon do pracy to specjalistyczny strój roboczy, który zapewnia pracownikowi maksymalną ochronę zarówno przed zabrudzeniami, jak i różnego rodzaju uszkodzeniami ciała. W efekcie jest to odzież ochronna, którą wykorzystuje się w wielu różnych branżach, a przykładem może być chociażby spawalnictwo. Kombinezon roboczy męski skutecznie chroni bowiem przed poparzeniami, które mogłyby być spowodowane przez iskry będące nieodzownym elementem spawania. Tego typu specjalistyczny strój roboczy męski zapewnia znacznie większą ochronę przed zagrożeniami na stanowiskach pracy niż spodenki, czy koszulki robocze.

Bezpieczeństwo i higieniczne warunki pracy - kombinezony robocze jednoczęściowe

Kombinezony ochronne to odzież robocza, która zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale również higieniczne warunki pracy. W efekcie kombinezony robocze jednoczęściowe doskonale sprawdzają się tam, gdzie wymagane jest zachowanie możliwie najwyższego poziomu czystości, czyli między innymi w branży spożywczej, farmaceutycznej, czy kosmetycznej. Istotna w tym przypadku jest oczywiście ich jakość, która przekłada się nie tylko na żywotność, ale również łatwość w utrzymaniu czystości. W związku z tym w naszej ofercie znajdują się wyłącznie kombinezony do pracy renomowanych producentów, których przykładem może być firma Portwest. Są one oferowane w niezwykle atrakcyjnych cenach, co pozwala kupić strój roboczy odpowiadający indywidualnym potrzebom oraz specyfice pracy w danej branży.

Połączenie estetyki i użyteczności – kombinezon do pracy

Kombinezony robocze to strój do pracy, który stanowi połączenie estetyki oraz użyteczności. W efekcie kombinezon warsztatowy może być nie tylko znacznie wygodniejszy w użytkowaniu niż tradycyjne spodnie i bluza robocza, ale również o wiele bardziej funkcjonalny. Wszystko dzięki licznym kieszeniom umożliwiającym wygodne oraz bezpieczne przenoszenie narzędzi i akcesoriów używanych na danym stanowisku. Wiele z nich zamykanych jest na zamki błyskawiczne, stanowi ochronę również dla rzeczy prywatnych, np. telefonu. Istotne jest także to, że kombinezony robocze są estetyczne, a dzięki umieszczeniu na nich odpowiednich nadruków z nazwą lub logo firmy mogą stanowić także dodatkowy nośnik reklamy oraz podkreślać profesjonalizm danej marki.

Praca w wymagających warunkach - kombinezon roboczy ocieplany

Jednoczęściowe kombinezony robocze to strój, który sprawdza się zarówno w przypadku osób pracujących wewnątrz budynków, jak i pracowników wykonujących swoje obowiązki na zewnątrz. W tym drugim przypadku polecany jest kombinezon roboczy ocieplany, który zapewnia odpowiednią ochronę nie tylko przed wychłodzeniem, ale również porywistym wiatrem, czy deszczem. Tego typu kombinezony mogą być noszone pod kurtki robocze, co sprawdza się szczególnie w przypadku osób pracujących w naprawdę wymagających warunkach. Kombinezony robocze ocieplane to odzież warstwowa, która zapewnia maksymalny komfort termiczny, przy jednoczesnym zachowaniu wygody noszenia. Jest to możliwe dzięki użyciu lekkich i elastycznych materiałów, a także odpowiedniemu krojowi kombinezonu, który można dopasować do własnej sylwetki.

Kombinezony robocze to powszechnie stosowany strój do pracy, który jest ceniony ze względu na wygodę. Co więcej, w wielu przypadkach jego noszenie jest obligatoryjne, ze względu na konieczność zapewnienia odpowiedniego poziomu higieny oraz bezpieczeństwa.

Często zadawane pytania

Czy kombinezony robocze są odpowiednie dla każdej branży?

Tak, kombinezony robocze są uniwersalne i sprawdzają się w wielu branżach. Od spawalnictwa, gdzie chronią przed iskrami, po branżę spożywczą czy farmaceutyczną, gdzie wymagana jest wysoka higiena. W DawpolBHP oferujemy kombinezony robocze jednoczęściowe renomowanych producentów.

Czy kombinezony robocze są wygodne w noszeniu?

Kombinezony robocze są zaprojektowane z myślą o komforcie użytkownika. Są lekkie, elastyczne i posiadają liczne kieszenie, które umożliwiają wygodne przenoszenie narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz kombinezony robocze bez ocieplenia, idealne na lato.

Czy oferujecie kombinezony robocze na zimę?

Tak, w DawpolBHP mamy kombinezony robocze ocieplane, które zapewniają ochronę przed zimnem, wiatrem i deszczem. Są one idealne dla osób pracujących na zewnątrz w trudnych warunkach. Nasze kombinezony robocze ocieplane są lekkie i wygodne, a jednocześnie zapewniają maksymalny komfort termiczny.

Kombinezony robocze

Kombinezony robocze