Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Buty robocze S2

Buty robocze S2

Aktywne filtry

Obuwie ochronne powinno zabezpieczać nogi pracownika nie tylko przed urazami mechanicznymi i chemicznymi czy wyładowaniami elektrostatycznymi, ale też przed wilgocią. Służą temu buty S2.

Najważniejszym zadaniem obuwia roboczego ochronnego jest ochrona stóp i nóg pracownika przed licznymi zagrożeniami: uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi, oparzeniami, działaniem niskich i wysokich temperatur oraz wilgoci. Parametry ochronne zależą przede wszystkim od celów, do jakich zaprojektowano konkretny typ obuwia, materiałów użytych do wykonania, jak też od konstrukcji i ewentualnego wyposażenia dodatkowego, takiego jak wkładki antyprzebiciowe, ochrony kostki, itp. Dlatego też wyróżnić można sporo modeli i rodzajów obuwia roboczego ochronnego: buty robocze S2 buty robocze S1Pbuty robocze S3gumofilce i kapki, czy też zimowe buty robocze. Wszystkie są bardzo wygodne i spełniają normy BHP.

Buty robocze S2 – skuteczna ochrona przed wilgocią i przemoczeniem

Wilgoć i przemoczenie to nie tylko źródło dyskomfortu w miejscu pracy. Stanowią one poważne zagrożenie dla zdrowia pracownika, negatywnie wpływają również na wydajność wykonywanych przez niego zadań. Dlatego buty robocze S2 mają za zadanie chronić nogi przed wilgocią oraz wiążącymi się z nią problemami. Mają właściwości antypoślizgowe i antyelektrostatyczne. Dysponują podeszwą odporną na oleje i benzynę oraz funkcją absorpcji energii w części piętowej. Dzięki podnoskowi stalowemu bądź kompozytowemu oraz systemowi absorbującemu wstrząsy, doskonale zabezpieczają stopę przed urazami mechanicznymi. Można w nich bezpieczne pracować nawet w trudnych warunkach.

Bezpieczne obuwie z podnoskiem i wodoszczelną cholewką – buty BHP S2

W licznych miejscach pracy, zwłaszcza w przemyśle, nogom pracowników zagrażają takie czynniki, jak: wysokie lub niskie temperatury, benzyna, oleje i inne szkodliwe substancje, wyładowania elektrostatyczne, ostre i twarde przedmioty oraz wilgotność. Pracownicy narażeni bywają na pokaleczenia, stłuczenia, poparzenia lub porażenie prądem, jak również na przemoczenia. Na szczęście, buty robocze S2 skutecznie zwiększają poziom bezpieczeństwa oraz komfortu pracy nawet w ekstremalnych warunkach.

Obuwie tego typu wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne, jak i na wysokie oraz niskie temperatury materiałów. Poziom bezpieczeństwa podwyższa odpory podnosek. Z kolei wodoszczelna cholewka skutecznie zapobiega dostaniu się do butów nadmiernych ilości wilgoci oraz wody. Wraz z odzieżą przeciwdeszczową, ogromnie pomagają w pracy w miejscach, gdzie panuje wysoka wilgotność. Buty BHP S2 mają też właściwości antystatyczne, co oznacza, że zapobiegają lub minimalizują elektryzowanie się ciał stałych. Zapewniają więc świetną ochronę stóp przed wieloma zagrożeniami, jakie czyhają podczas wykonywania pracy fizycznej. Stanowią zatem jeden z niezbędnych elementów stroju roboczego ochronnego. Są również wytrzymałe i wolno się zużywają - mogą bezproblemowo służyć pracownikowi przez długi czas, zapewniając bezpieczną eksploatację.

Obuwie klasy S2: robocze buty ocieplane oraz gumowce, idealnie sprawdzające się w trudnych warunkach

Do obuwia klasy S2 zaliczają się m.in. buty ocieplane i gumowce. Zapewniają one znaczny komfort termiczny, chroniąc nie tylko przed wilgocią, lecz także przed niskimi temperaturami. Zostały zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach, z którego to zadania wywiązują się świetnie, gwarantując ochronę nogom pracownika w każdej sytuacji.

Przy tym wszystkim są bardzo wygodne. Dzięki szerokiej ofercie rynkowej łatwo można znaleźć odpowiedni rozmiar. Kolejną zaletą tych butów jest schludny, przyjemny dla oka wygląd, dzięki któremu sprawdzić się mogą nawet poza miejscem pracy, jako obuwie do noszenia na co dzień, zwłaszcza w deszczową pogodę.

Obuwie ochronne S2 - szeroki wybór butów z atestem i certyfikatem BHP w hurtowni odzieży Dawpol

Aby obuwie ochronne prawidłowo pełniło swoją funkcję, musi być wykonane solidnie, z materiałów odpowiedniej jakości. W ofercie sklepu Dawpol BHP znaleźć można odporne buty wykonane z PCV, gumy, skóry czy nubuku. Dobór materiałów sprawia, że idealnie nadają się one do wykonywania różnych prac, również w trudnych, a nawet ekstremalnych warunkach. Dostępne jest obuwie S2 renomowanych producentów, oferujących produkty najwyższej jakości. Dodatkową osłonę zapewnią akcesoria, takie jak: wkładki do butów, ochraniacze czy ocieplacze. Dzięki mim praca będzie jeszcze bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Wszystkie buty robocze z oferty Dawpol BHP, bez względu na markę i pułap cenowy, charakteryzuje odporność na uszkodzenia, niezawodność oraz komfort użytkowania. Każda para wykonana została zgodne z obowiązującymi europejskimi normami bezpieczeństwa higieny pracy, dysponuje odpowiednimi atestami.

Często zadawane pytania

Czy buty robocze S2 są odpowiednie dla mnie i mojej pracy?

Buty robocze S2 to doskonały wybór dla osób pracujących w wilgotnych warunkach, gdzie istnieje ryzyko przemoczenia. Te buty są wodoszczelne, co oznacza, że skutecznie chronią stopy przed wilgocią. Dodatkowo, buty S2 mają właściwości antypoślizgowe i antyelektrostatyczne, co zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy. Podeszwa tych butów jest odporna na oleje i benzynę, co jest szczególnie ważne w niektórych środowiskach pracy.

Czy mogę kupić buty BHP S2 w sklepie DawpolBHP?

Tak, w sklepie DawpolBHP znajdziesz szeroki wybór butów roboczych S2. Wszystkie nasze buty są wykonane z materiałów najwyższej jakości i spełniają europejskie normy bezpieczeństwa i higieny pracy. Bez względu na to, czy potrzebujesz butów do pracy w trudnych warunkach, czy szukasz wygodnego obuwia na co dzień, nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Jakie są zalety obuwia ochronnego S2?

Obuwie ochronne S2 oferuje wiele zalet. Po pierwsze, zapewnia skuteczną ochronę przed wilgocią i przemoczeniem, co jest kluczowe w wielu środowiskach pracy. Po drugie, buty S2 mają właściwości antypoślizgowe i antyelektrostatyczne, co zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy. Po trzecie, podeszwa tych butów jest odporna na oleje i benzynę, co jest szczególnie ważne w niektórych środowiskach pracy.

Buty robocze S2

Buty robocze S2