Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0,1 kg - 0,15 kg

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 26,00 zł

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe

Aktywne filtry

W tym dziale prezentujemy wysokiej jakości koszulki T-shirt i polo damskie i męskie. Posiadamy w  naszej ofercie szeroki asortyment producentów odzieży tekstylnej takich jak ADLER, FRUIT OF TEH LOOM, JHK.  W ofercie koszulki o różnych gramaturach i w różnorakiej gamie kolorystycznej. Wykonane w 100% z bawełny jak również koszulki T-shirt z domieszką poliestru. Nasze produkty z powodzeniem sprawdzą się jako odzież reklamowa, sportowa, robocza lub nawet do codziennego użytku. 

Wygoda, komfort, bezpieczeństwo - właśnie one powinny być gwarantowane przez koszulki robocze BHP. Jeśli do tego dodamy nadruk bądź haft z logo firmy, odzież ta będzie znakomicie pełniła funkcję promocyjną oraz reklamową, kreując wizerunek marki.

Odzież robocza i ochronna powinna przede wszystkim zapewniać pracownikom ochronę przed szkodliwymi, potencjalnie niebezpiecznymi warunkami w miejscu pracy: wysokimi bądź niskimi temperaturami, substancjami chemicznymi lub biologicznymi, wyładowaniami elektrostatycznymi, olejami czy smarami, obrażeniami mechanicznymi i wieloma innymi. Zadania te pełnią m.in. spodnie ogrodniczkikurtki robocze BHPswetrykoszule i wiele innych rodzajów ubioru.

Inną ważną funkcją odzieży roboczej może być promowanie firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku. Do pełnienia tego zadania idealnie nadają się koszulki reklamowe.

Koszulki reklamowe - wygoda i komfort pracy w każdych warunkach

Odzież reklamowa pełni bardzo ważne zadanie w sferze kreowania i promowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Realizuje je dzięki zgodnej z firmowymi wytycznymi kolorystce, a przede wszystkim nadrukowi z logiem, napisem czy innym znakiem graficznym marki. W roli reklamowej często wykorzystuje się koszulki, chociażby dlatego, że mogą one z powodzeniem znaleźć zastosowanie w firmowym dress-codzie - wystarczy zamówić taki sam model dla wszystkich pracowników.

Co istotne, koszulki reklamowe to bardzo praktyczna odzież robocza, zgodna z wymogami BHP. Są lekkie i elastyczne. Przy wyższych temperaturach bądź w pomieszczeniach zamkniętych nadają się one na ubiór wierzchni, zaś w razie potrzeby można na nie włożyć bluzę, polar, kurtkę czy kombinezon i wygodnie pracować. Idealnie nadają się pod kamizelkę ostrzegawczą, sprawdzają się więc we wszystkich branżach, gdzie potrzebna jest dobra widoczność.

Koszulki reklamowe z nadrukiem - wysoka jakość, komfort i bezpieczeństwo

Lekkie, przewiewne i przyjemne w dotyku materiały, z jakich uszyto koszulki reklamowe, cechują się wysoką jakością oraz trwałością. Spełniają wszelkie normy i wymogi BHP, posiadają odpowiednie certyfikaty. Bardzo łatwo można je dopasować do sylwetki, co ułatwia pracę, poprawia koncentrację i sprzyja bezpieczeństwu oraz wydajności. Koszulki doskonale sprawdzają się we wszystkich sektorach, czy to jako odzież wierzchnia, czy to jako uzupełnienie bardziej profesjonalnego stroju roboczego bądź ochronnego.

Koszulki z logo dla firm - doskonała jakość odzieży od wiodących producentów odzieży BHP

Wizerunek marki musi być przede wszystkim spójny i oczywiście pozytywny. Do jego kreowania wyśmienicie nadaje się nadruk lub haft umieszczany na koszulce reklamowej. Powinien on rzecz jasna zostać spersonalizowany, czyli dostosowany do potrzeb i oczekiwań danej marki, a także zostać zaprojektowany w estetyczny i przyciągający wzrok sposób, precyzyjny, umieszczony w wyeksponowanym, dobrze widocznym miejscu, przedstawiony w formie i kolorystyce budzącej pozytywne skojarzenia. Nadruk musi też być wykonany z wysokiej jakości, odpornych na zużycie, przede wszystkim ścieranie materiałów. Trwały nadruk czy haft z logiem marki symbolizuje jej solidność i powagę

W hurtowni Dawpol BHP dostępne są liczne modele koszul polo BHP z logo, które z łatwością dostosować można do potrzeb firmowych. Są to wyroby renomowanych, wiodących na rynku producentów, cechujące się doskonałą jakością i gwarancją spełnienia wszelkich norm BHP, jak też wewnętrznych wymogów przedsiębiorstwa.

Koszulki budowlane z nadrukiem – komfort, wygoda i spójny wizerunek ekip budowlanych

Odzież do pracy na budowie musi być praktyczna, wytrzymała i bezpieczna, spełniająca wszelkie normy BHP. Jej zadaniem jest zagwarantowanie pracownikowi komfortu i ochrony przed trudnymi, niesprzyjającymi warunkami. Koszulki polo z nadrukowanym lub wyhaftowanym logo nie tylko realizują cele biznesowe, jakimi są reklama i promowanie przedsiębiorstwa, ale też, jak każda odzież ochronna i robocza, pełnią ogromnie ważne zadanie z zakresu bezpieczeństwa higieny pracy. Oznacza to, że muszą spełniać rygorystyczne normy i wymogi BHP, czyli być wykonane z odpornych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w pracy w sektorze budowlanym. Mogą także zostać na nich umieszczone elementy odblaskowe, które w ogromnym zakresie poprawią widoczność pracownika, co wydatnie wpływa to na poziom bezpieczeństwa.

Z kolei odporne na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne nadruki pomagają w kreowaniu i promowaniu spójnego wizerunku ekipy budowlanej.

Tanie koszulki reklamowe – hurtowe ceny, szeroki wybór i błyskawiczna wysyłka w Dawpol BHP

Koszulki reklamowe są idealne dopełnieniem odzieży BHP pracowników na wszystkich stanowiskach. W hurtowni Dawpol BHP znaleźć można bardzo szeroki wybór tego typu ubrań, dostępnych w różnych rozmiarach i kolorach, a przede wszystkim w niskich, hurtowych cenach. Personalizacja i błyskawiczna wysyłka gwarantowane.

Często zadawane pytania

Czy koszulki reklamowe BHP dostępne w Dawpol BHP spełniają standardy bezpieczeństwa?

Tak, odzież reklamowa BHP dostępna w Dawpol BHP spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasze produkty są zgodne z normami takimi jak EN ISO 20471, EN 342, EN 343, co gwarantuje ochronę w różnych warunkach, zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach czy w przypadku ekstremalnej wilgoci oraz przy słabej widoczności.

Czy mogę zamówić koszulki reklamowe z nadrukiem w DawpolBHP?

W DawpolBHP oferujemy koszulki reklamowe z nadrukiem, które są nie tylko wygodne i stylowe, ale także spełniają wszystkie wymogi BHP. Dzięki naszym koszulkom Twoi pracownicy będą wyglądać profesjonalnie, a jednocześnie będą bezpieczni podczas wykonywania swoich obowiązków.

Czy mogę zamówić koszulki z logo dla mojej firmy w DawpolBHP?

Nasze koszulki z logo dla firm są dostępne w różnych stylach, kolorach i rozmiarach, co pozwala na dostosowanie ich do specyfiki Twojej firmy. Wybierając nasze produkty, masz pewność, że otrzymasz odzież najwyższej jakości, która służyć będzie przez długi czas.

Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe