Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 41,00 zł - 53,00 zł

Indeks: Buty X250 Fluo

Marka: ART.MAS

Buty X250 FLUO

Półbut, cholewka wykonana z materiałów tekstylnych. Miękka podeszwa. Elementy w kolorze zielonym fluorescencyjnym

Cena 59,99 zł
Więcej
Dostawa w ciągu 1 - 3 dni
Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

    Przelewy24
Komplety robocze wodoodporne

Komplety robocze wodoodporne

Aktywne filtry

Komplety robocze wodoodporne to odzież, która doskonale zabezpiecza przed deszczem, wilgocią, czy błotem. Zapewnia również wysoki komfort noszenia, co sprawia, że sprawdza się w wielu różnych branżach i na wielu stanowiskach.

Komplety robocze wodoodporne - innowacyjne rozwiązania dla doskonałej ochrony i wygody podczas pracy w deszczu

Komplety robocze wodoodporne to odzież ochronna, która zapewnia doskonałą ochronę przed deszczem i wilgocią. Są to bowiem innowacyjne rozwiązania projektowane w taki sposób, by zminimalizować możliwość przedostania się wody do wnętrza. Komplety przeciwdeszczowe męskie posiadają więc specjalne zamki, które zapobiegają przeciekaniu, czy regulowane mankiety, które zapewniają nie tylko ochronę przed wilgocią, ale gwarantują również bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Odzież przeciwdeszczowa spełnia bowiem wiele ról, ponieważ może być projektowana również jako odzież ostrzegawcza.

Zestawy robocze przeciwdeszczowe – kompleksowa ochrona przed deszczem i wilgocią od renomowanych producentów

Wodoodporne zestawy robocze to ubrania, w przypadku których najważniejsza jest jakość. W związku z tym w hurtowni Dawpol BHP sprzedajemy wyłącznie komplety robocze renomowanych producentów, co gwarantuje możliwie najwyższą jakość. Przykładem może być firma Portwest, czyli jeden z najlepszych na rynków producent odzieży BHP, który regularnie wprowadza na rynek nowe modele. Są to między innymi komplety nylonowe przeciwdeszczowe, które gwarantują nie tylko skuteczną ochronę przed deszczem, ale również wysoki komfort noszenia. Kupując w naszym sklepie można uzyskać fachowe doradztwo w zakresie doboru odzieży, a zaletą są nie tylko atrakcyjne ceny, ale również szybka realizacja składanych zamówień.

Wodoodporne zestawy robocze - komfort dla pracowników podczas złych warunków atmosferycznych

Zestawy robocze przeciwdeszczowe to odzież, która zapewnia pracownikom wysoki komfort w trakcie pracy przy złych warunkach pogodowych. Skutecznie chronią bowiem nie tylko przed deszczem, czy wilgocią, ale również porywami wiatru. Korzystającym z nich pracownikom zapewniają także odpowiednią swobodę ruchów, co jest istotne w przypadku wielu stanowisk. Bardzo ważną kwestią jest także bezpieczeństwo, ponieważ komplety robocze wodoodporne mogą pełnić również rolę odzieży ostrzegawczej. Jest to możliwe dzięki jaskrawym kolorom, a także wbudowanym elementom odblaskowym, które zapewniają należytą widoczność niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, czyli zarówno w czasie deszczu, jak i utrzymującego się zamglenia. Co więcej, sprawdzają się zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku.

Przeciwdeszczowe komplety robocze dla całego zespołu - profesjonalna odzież robocza na lata

Przeciwdeszczowe komplety robocze to strój, który jest noszony przez pracowników w trakcie opadów deszczu lub w przypadku narażenia na działanie wilgoci. W związku z tym kombinezony robocze tego typu są nie tylko odzieżą roboczą na długie lata, ale sprawdzają się również w wielu różnych branżach. Korzystają z nich bowiem drogowcy, pracownicy budowlani, czy osoby zajmujące stanowiska wiążące się z wykonywaniem obowiązków na zewnątrz. Bardzo ważne w tym przypadku jest to, by komplety robocze wodoodporne były dopasowane nie tylko do sylwetki oraz upodobań danego pracownika, ale odpowiadały również specyfice pracy na danym stanowisku. Wyposażając w nie zespół należy zadbać zatem o to, by była to profesjonalna odzież robocza, która będzie trwała i zapewni odpowiedni komfort użytkowania przez długie lata.

Często zadawane pytania

Czy komplety robocze wodoodporne zapewniają pełną ochronę przed deszczem?

Komplety robocze wodoodporne zapewniają doskonałą ochronę przed deszczem i wilgocią. Wyposażone są w specjalne zamki i regulowane mankiety, które skutecznie zabezpieczają przed wodą. Te innowacyjne rozwiązania są wynikiem starannej pracy naszych renomowanych producentów.

Dlaczego powinienem wybrać wodoodporne zestawy robocze z DawpolBHP?

W DawpolBHP priorytetem jest jakość. Sprzedajemy wyłącznie zestawy robocze przeciwdeszczowe od renomowanych producentów, jak np. Portwest. Dzięki temu oferujemy nie tylko skuteczną ochronę przed deszczem, ale też wysoki komfort noszenia. Dodatkowo gwarantujemy fachowe doradztwo i szybką realizację zamówień.

Jakie są zalety przeciwdeszczowych kompletów roboczych?

Przeciwdeszczowe komplety robocze zapewniają nie tylko ochronę przed deszczem i wilgocią, ale również wysoki komfort noszenia. Dodatkowo mogą pełnić rolę odzieży ostrzegawczej dzięki jaskrawym kolorom i elementom odblaskowym. W DawpolBHP oferujemy profesjonalną odzież roboczą, która jest trwała i dostosowana do specyfiki różnych stanowisk.

Komplety robocze wodoodporne

Komplety robocze wodoodporne